על החברה

אלקטרה מעליות מביאה את המשק הישראלי לגבהים חדשים זה יותר מ-70 שנה.

אלקטרה מעליות, הפועלת בתחומי המעליות, דרגנועים, מעלונים, מתקני הרמה, מתקני נגישות, פתרונות חנייה מתקדמים ומעליות פס שיניים, מביאה את המשק הישראלי לגבהים חדשים זה יותר

מ-70 שנה. החברה מהווה שחקן משמעותי ומרכזי בתחום והינה בעלת יכולת לתפור ללקוח חבילת מוצרים המתאימה לצרכיו, תוך התאמת פתרונות הנדסיים מתקדמים וניהול מתוחכם של פרויקטים.

החברה נמצאת בחוד החנית עם למעלה מ-20,000 מעליות בפריסה ארצית, וכל זאת בזכות כוח האדם המקצועי והמיומן שלה.

אלקטרה מעליות היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת "אוטיס" (OTIS) מאז 1967, חברת המעליות והדרגנועים המובילה בעולם; וכן של חברת "אלימאק-הק" (ALIMAK-HEK) השוודית, המובילה בעולם בייצור מעליות לבנייה, לתעשייה ולענפי שירותים.

בנוסף, החברה מייצרת ומתקינה קו שלם של מעליות משוכללות משלה, תחת המותג אלקטרה, בבנייני משרדים גורדי שחקים ובמגוון רחב של מרכזים מסחריים ומתחמי מגורים.

ב-2009 הצטרפה לאלקטרה מעליות חברת אלקטרה תעמל (לשעבר תעמל מזרע), העוסקת בייצור, התקנה ושירות למעלונים, מעליות ביתיות ומוצרי נגישות לשוק הפרטי, לצד מגוון פתרונות לשימוש תעשייתי.
בשנת 2015 הצטרפה לאלקטרה מעליות גם חברת אלקטרה פתרונות חנייה.
בשנת 2017 הצטרפה לאלקטרה מעליות חברת גנרטורים פ.ק.

פרופיל וחזון

לזכות אלקטרה מעליות וחברות הבנות שלה נזקף חלק חשוב בהצלחתה של קבוצת אלקטרה וביישום אסטרטגיית "מחזור החיים". מאז שנת 1945, החברה אחראית להתקנה ולתחזוקה של יותר מ-18,000 מעליות ודרגנועים ברחבי הארץ, ביניהם המעלית המהירה ביותר, המעלית הגבוהה ביותר והמעלית הגדולה ביותר בארץ. עם שילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שירות מעולה וניסיון נרחב, אלקטרה מעליות ביססה את מעמדה כחברה המובילה בארץ לאספקת מעליות לבנייני מגורים ומשרדים חדשים.

אלקטרה מעליות מתגאה באיכות מוצריה ובתהליכי תכנון, ייצור, התקנה ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כל התקנה מותאמת אישית כדי לספק מענה מיטבי בהתאם לצרכים הייחודיים ולעיצוב של כל בניין, תוך שימוש במעליות, דרגנועים ומסועים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה - כולל מעליות מהירות.

החברה מקפידה לעמוד בתקני איכות מחמירים ובלוחות זמנים צפופים, הודות לשיטות ניהול מתקדמות. כל פרויקט של אלקטרה מעליות מושתת על יסודות אלו, החל מפרויקט התקנה בבית פרטי ועד לבניינים רבי ממדים. אלקטרה מעליות חותרת למצוינות לכל אורך הדרך, במטרה לשמור על המוניטין שלה כחברה מובילה בתחומה ולהמשיך להעניק שירות מיטבי ללא מתחרים ויחס אישי לכל לקוח.  

 

עוד על החברה: