לא רק מעלית – שיפוץ הבניין וההיבט הבטיחותי

שיפוץ הבניין הוא תהליך מורכב אשר כולל בתוכו את שיפור איכות החיים של  הדיירים, העלאת ערך הדירה והגנה על שלמות הבניין למשך שנים. מעבר להתקנה של מעלית איכותית, חשוב לבחור במערכת לכיבוי שריפות ולשלב את החיפויים המתאימים לסוג הבניין. חושבים על שיפוץ? זו בדיוק הכתבה בשבילכם.

 

התקנת מערכת לכיבוי שריפות – גם בתוך המעלית

חשוב לבחור במערכת אשר תעניק מעטפת הגנה לבניין כולו ותאפשר לדיירים להרגיש בטוחים בבית שלהם. התקנת ספרינקלרים איכותיים בתוך המעלית היא הצעד הראשון בכיוון הנכון, אך חייבים לשים לב למערכת האזעקה הקיימת ולא להתפשר על איכות החיישנים. חשוב לבחור במערכת כיבוי אשר תתנהל באופן אוטומטי במקרה של שריפה ותודיע על כל סכנה של התלקחות למוקד אשר אליו אתם רשומים.

 

בחירה חכמה באריחים איכותיים

חשוב לבחור באריחים איכותיים לחלק החיצוני של הבניין וגם לחלקו הפנימי. אריחי רצפה איכותיים עשויים להקרין מראה יוקרתי כבר מהשנייה הראשונה ואף למנוע מקרים של החלקה, כאשר גם לאריחים החיצוניים יש חשיבות עצומה. אריחים חיצוניים יאפשרו לבניין שלכם להיראות נהדר למשך שנים ארוכות ויצמצמו את סכנת הרטיבות. שימו לב גם לסוג ההדבקה של האריחים – בלא מעט מקרים זה ימנע נפילה שלהם לאחר הגשם הראשון.

 

שיפור התאורה והוספת תאורת חירום

התאורה החיצונית והנברשות אשר ממוקמות באזור הלובי, משדרגים הן את המראה של הבניין והן את תחושת הביטחון של הדיירים. חשוב לבחור בתאורה עוצמתית אשר תאפשר לדיירים לחוש בטוחים בכניסה לבניין שלהם ולא לשכוח לבחור בתאורת חירום איכותית. תאורת חירום איכותית תספק לכם עד 24 שעות של תאורה מלאה במקרים של קצרים והפסקות חשמל ותמנע סכנה של נפילה בחדר המדרגות.

 

בחירה במעלית בטוחה

אי אפשר לסיים כתבה על שיפוץ הבניין ואיכות החיים של הדיירים בלי לגעת בנושא המעלית. חשוב להשקיע ולהתקין מעלית איכותית אשר תאפשר לכם לעלות את ערך הדירה ולהגיע בבטחה גם לקומות הגבוהות ביותר. התקנת ספרינקלרים בתוך המעלית, תאפשר לכם לדעת שאתם מוגנים מפני כל ניסיון של דליקה. הוספת של לחצן מצוקה, תספק לכם הזמנות ליצור קשר ולקבל עזרה ראשונה.

שיפוץ של בניין קיים מהווה הזדמנות פז לעלות את ערך הדירה ולהבטיח את שלומם של הדיירים שגרים בו. חשוב לשים לב לאנשי המקצוע שאותם אתם בוחרים ולבחור במערכות הגנה שגם יראו נהדר וגם יעניקו לכם שקט נפשי למשך שנים.