חברת מעליות אמינה

מהם הקריטריונים שלפיהם כדאי לבחור חברת מעליות אמינה? הנה הסיבות המרכזיות שבגללן כדאי לבחור חברה מרכזית כמו אלקטרה מעליות.

בבואכם לבחור חברת מעליות אמינה שתעניק לכם שירות לטווח ארוך, חשוב לזכור את השיקולים הבאים:

1. חיסכון במקום - מכיוון שמעלית תופסת נפח קטן יותר בהשוואה לחדר מדרגות, התקנה של מעלית אמורה ליצור חסכון במקום פנוי, המתבטא בחיסכון כספי עצום. במיקומים מרכזיים שבהם מחירי הנדל"ן גבוהים, כל חיסכון במטר מרובע הוא משמעותי. כלל זה לא נכון בהכרח לכל בניין מגורים או משרדים, אך מכיוון שהמעלית משרתת את מרבית מבקרי הבניין, ייתכן שניתן להקטין את חדר המדרגות בהתאם. 

2. נגישות - מעלית מודרנית מהווה פתרון חיוני לבעלי מוגבלויות, בעיקר אלו המשתמשים בכסאות גלגלים. חברת מעליות אמינה פותרת ב-100% כל בעיה של נגישות, כך שכל אדם יוכל להיכנס ולצאת מן המעלית בקלות ובנוחות מירבית. נושא הנגישות חשוב מאוד בבחירת חברת מעליות, בין השאר בגלל אוכלוסיות רגישות כמו קשישים, נכים וחולים.

3. מניעת תאונות - משרד העבודה פירסם ב-2017 הנחיה לשדרוג מעליות מבוקרות מסוגים מסוימים. לפי ההנחיה, יש להתקין במעליות עם מערכת הינע מבוקרת - מערכת לניטור בלמים, מערכת UCM (הגנה לזיהוי תנועה בלתי מבוקרת) וגם בלם כפול העומק בתקן. בנוסף, נפילה במדרגות היא תופעה נפוצה בישראל ובעולם. כדי לצמצם למינימום נפילות במדרגות, בעיקר באוכלוסיות מבוגרות, חשוב להבין שהתקנת מעלית בבניין בהחלט עשויה להפחית בצורה דרסטית את שיעור הנפילות והפציעות, עקב הפסקת השימוש במדרגות הבניין. במיוחד חשוב לציין תופעות כמו החלקה על מדרגות רטובות, או נפילה בעקבות נשיאת משאות כבדים במדרגות. חברת מעליות מקצועית ואמינה תתקין מעלית שהכניסה והיציאה ממנה תהיה חלקה ובטוחה ככל האפשר, כדי למנוע נפילות ותאונות.

4. אסתטיקה - מעלית משפרת את מראה הבניין, מעלה את ערך הדירות או המשרדים, כמו גם את איכות החיים של הדיירים או העובדים. חברת מעליות אמינה תקפיד על אסתטיקה גבוהה, ותשמור על תחזוקה מיטבית של סביבת המעלית - גם פנימית וגם חיצונית. דלת חורקת, מראה שבורה או מערכת פיקוד משובשת יוצרים רושם ראשוני שלילי בקרב מבקרים, אנשי עסקים ובעלי עניין ברכישה או השכרה של נכסים בבניין.

5. מעקה בטיחות פנימי - חברת מעליות רצינית תקפיד להתקין מעקה בטיחות בתוך המעלית. הדבר נחוץ כדי לשמור על שיווי משקל ולמנוע תאונות מיותרות. במקרים שבהם אחד הנוסעים במעלית חש סחרחורת, חולשה, כאב ראש או תופעה של "ורטיגו" - מעקה בטיחות פנימי עשוי להציל חיים. 

6. כפתור מצוקה תקין ויעיל - במקרה של מעלית תקועה או מושבתת, כפתור מצוקה עושה את כל ההבדל בין חברת מעליות אמינה ובין חברת מעליות חסרת אמינות. כפתור המצוקה חייב לעבוד בכל תרחיש, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. מוקד החירום חייב לענות לקריאה, לא משנה באיזו שעה. הקפדה על תקינות כפתור המצוקה עשויה להיות עניין  של חיים ומוות, במיוחד כאשר לא קיימת קליטה סלולרית בתוך המעלית.

7. דלתות מעלית בטוחות - כדי למנוע תאונה עקב סגירה שגויה של דלתות מעלית, חברת מעליות אמינה תדע לשמור על סטנדרט טכני גבוה ככל האפשר. מנגנוני הבטיחות אמורים לשמור על הנוסעים מפני כל מקרה של סגירה מוקדמת או תקלה באחד החיישנים (סנסורים). הדבר חשוב במיוחד במקרה של מעליות קטנות, צפופות או תחת עומס משקל גבוה.

8. שקיפות - כאן אנחנו לא מדברים רק על דלתות מעלית שקופות, אלא בעיקר על שקיפות בתהליך התכנון, ההתקנה והתחזוקה של מערך המעליות. חברת מעליות אמינה תסביר היטב את התהליך ללקוח, תעניק שירות מלא ותשמור על שקיפות גם בנוגע לפרטים טכניים, כללי זהירות ולעלויות תחזוקת המעלית לטווח ארוך. 

9. טכנולוגיה מתקדמת - עולם המעליות מתחדש כל הזמן. דגמים חדשים יוצאים לשוק מדי שנה. חברות המעליות הבינלאומיות יוצרות חידושים טכנולוגיים המשנים את הדרך בה אנו רואים מעליות ומשתמשים בהן. חברת מעליות אמינה ואיכותית תעדכן את הלקוח על חידושים בענף, דגמים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות שכדאי לעבור אליהן, במיוחד במקרה של מעלית מיושנת או כזו שהגיע הזמן להחליפה.

10. שליטה מרחוק - חברות מעליות מובילות מעניקות ללקוחותיהן אפשרות של שליטה מרחוק. המטרה היא לזהות את התקלה ולשלוח טכנאי לבניין עוד לפני שהלקוח מודע לבעיה או פונה לגביה. מערכות שליטה מרחוק על מעליות (EES) משפרת את השירות באופן דרמטי, מונעת מן הלקוח טירחה מיותרת, ומקלה על חייו של הלקוח.

 

מחפשים חברת מעליות אמינה ורצינית? פנו למחלקת שיווק ומכירות של אלקטרה מעליות: 03-9630429.